"יש כאן אמנים מצוינים, אבל לגלריסטים ולסוחרים אין מספיק כוח וקשרים לקדם אותם בשוק הבינלאומי"


"יש כאן אמנים מצוינים, אבל לגלריסטים ולסוחרים אין מספיק כוח וקשרים לקדם אותם בשוק הבינלאומי" מתוך כתבה בכלכליסט 15.11.12 של דנה גילרמן עם המלונאי דובי שיף, אחד האספנים הגדולים בארץ.

הי לכולן/ם. אני זקוקה לעזרתכן/ם.

אני אמנית בעצמי ומי כמוני מכירה מה זה להיות אומן, להרוויח כסף מעבודות מיניהם ולממן את האמנות שכולם בסוף אוהבים ורק האומן עצמו נשאר רעב!

כבר יותר משלוש שנים עבודה שלי היא בניהול שיווקי של גלריית אמנות בריטית. יחד עם זאת בשנה אחרונה אני חיה בצרפת.

אני בקשר עמוק ותמידי עם חברים שלי בארץ, שרובם אמנים.

אולי יש מישהו/י בארץ שיודע/ת, יכול/ה, רוצה לארגן /לעזור / להשתתף בביצוע פרויקט שיכול להיות עזרה ענקית לאמנים בארץ. אני אפרט בקצרה, יש גלריה באנגליה שיכולה להכיל הרבה אמנים (זה חלל ענק של 4 קומות). www.directartactionuk.com/directartaction-our-gallery

הגלריה הזו בימים אלו גם בתהליך של פיתוח סניפים נוספים וסניף גדול בצרפת.

חלום שלי להקים קו מקשר בין ישראל ובין הגלריה זו, וכך לבנות גשר לאמנים ישראלים שייקשר אותם עם שוק אמנות בחול.

אני חושבת כבר הרבה זמן על אפשרות לארגן קבוצת אמנים, לארגן משלוח גדול ולהתחיל לעשות תערוכות באופן קבוע לטווח ארוך, לפתח קשרים עם חול ולעזור לאמנים ישראלים להתקדם בעולם האמנות במדינות אירופה ועוד.

אבל אני לבד ואין לי כל האפשרויות לעשות הכל. צריך לברר מחירים של משלוחים דברי אמנות לחול, ביטוחים וכו...

הגלריה מוכנה להציג עבדות של אמנים מהארץ. אני חלק מהנהלה ואני זאת שעושה פרסום וכאשר זה ייקרה אנחנו נתחיל לפתח קשרים עם גלריות אחרות בחול ולקדם את האמנים שלנו. אני מחפשת אנשים שיוכלו לעוזר לי בארץ.

אני מכירה הרבה אמנים נפלאים בארץ שתקועים מבלי יכולת להביע את עצמם בקול רם לכל העולם ומגיע להם בענק!

הכל לוקח זמן ועבודה קשה, אבל זו השקעה לטווח ארוך ושווה!

אם אתם/ן מכירים/ות מישהו שיכול/ה להיות חלק מהעסק (וזה כן עסק כי זאת העבודה, וכנולו אמורים להרוויח), אנא מכם בואו נשבור את הקרח הזה ונתקדם כולנו יחד!

אני מחפשת סוכן/ת, רכז/ת, מישהו/י שי/תעזור בארגון הלוגיסטיקה, מציאת מימון או סיועה כספי / ארגון / אדם פרטי/חברה שיוכלו להיות ספונסרים בפרויקט מתוך מקום של הערכה לאמנות ולאמנות ישראלית בפרט, משהו/י שיהיה באותו ראש וירצה להרים את הפרויקט שאני רואה אותו משהו גדול, זורם איןסופי, פתיחת דלתות ורווח עצום בעיקר ליצירה, חופש הפרסנה וקריירה של הרבה הרבה אמנים בארץ ובעולם!


rufinamuraviova@gmail.com

  • Facebook Basic Black
  • Black Instagram Icon
  • Twitter Basic Black